sv DIOS, voetbal sinds 1947
Team
1
Teambegeleiding
  Joop van Os
 06-53560837
Mail Joop
 Teammanager

  Dave Lange
 06-13779071
Mail Dave
 Trainer/coach

  Andre van Wees
 06-54254597
Mail Andre
 Teammanager

  Cor de Keijzer
 06-16336867
Mail Cor
 Trainer / coach

  Ruben Kienhorst
 06-51317370
Mail Ruben
 Ass.-trainer/coach

  Oscar Romijn
 06-24350663
Mail Oscar
 Teammanager

Hoofdsponsor
DIOS 1

  Uitkomend in : 3e klasse
  Trainingstijd : Dinsdag 20:30 uur
Donderdag 20:30 uur


Team sponsor



Sub sponsoren

Programma
Uitslagen
Toernooi
Datum Toernooi Locatie Toelichting
20-04-2019 RKDES Wim Kan Dreef 4, 1433 HM Kudelstaart
20-04-2019 Open Easter West Lisse/Ter Leede 20-21 april Tweedaagstoernooi
20-04-2019 HBC Sportpark HBC Cruquiusweg 39 2102 LS Heemstede ingeschreven in JO11 poule
20-04-2019 Jeugdtoernooi Gemeente Nieuwkoop Vv Nieuwkoop, Ladderhaak 2, 2421 Nieuwkoop
20-04-2019 Sportvereniging Marken, Markermeertoernooi Walandweg 2, 1156 DJ Marken
30-05-2019 AFC Meiden toernooi De Boelelaan 50, 1082 PR Amsterdam
30-05-2019 vv Katwijk Sportpark de Krom, 2221KK Katwijk
30-05-2019 v.v. Kagia Kikkerbeetstraat 1, 2165 WB Lisserbroek Hemelvaart toernooi
30-05-2019 FC VVC Montreallaan 1, 2152 KH Nieuw-Vennep
01-06-2019 FC VVC Montreallaan 1, 2152 KH Nieuw-Vennep Ingedeeld MO15-poule
01-06-2019 Goois Girls Event Sportpark Berestein Hilversum
01-06-2019 FC VVC Montreallaan 1, 2152KH Nieuw-Vennep
01-06-2019 SV Overbos Ben Mesman toernooi Leenderbos 101, 2134 TZ Hoofddorp
02-06-2019 SV Overbos Ben Mesman toernooi Leenderbos 101, 2134 TZ Hoofddorp Ben Mesman toernooi
02-06-2019 RKsv Blauw-Zwart Sportcomplex "de Schulpwei" Dr. Mansveltkade 7, 2242 TZ Wassenaar
02-06-2019 FC VVC Montreallaan 1, 2152 KH Nieuw-Vennep
08-06-2019 RKDES Wim kan Dreef 4, 1433 HM Kudelstaart Meiden toernooi
09-06-2019 v.v. Foreholte Sportlaan 10, 2215 NA Voorhout 9e Jan Schram Voetbaltoernooi
09-06-2019 Pinkster Panther meiden toernooi Concordia Delft Brasserskade 236 Delft
10-06-2019 v.v. Foreholte Sportlaan 10 2215 NA Voorhout 9e Jan Schrama Voetbaltoernooi
15-06-2019 "Kampioenschap van Nieuw Vennep" fc VVC, Montreallaan 1, Nieuw Vennep Alle teams deze dag vrij houden. Programma volgt t.z.t.
15-06-2019 NK Jeugdtoernooi Fc Assen De Hoogspanningsweg 6, 9408 CZ Assen
16-06-2019 RCH Sportparklaan 6, 2103 VT Heemstede RCH toernooi
16-06-2019 RKAV Volendam Julianaweg 3a, 1131 CX Volendam
16-06-2019 R.K.V.V. Teylingen Roodemolenweg 8, 2171 AX Sassenheim
16-06-2019 RKAVV Sportparkweg 4, 2263 SX Leidschendam terrein/sportpark "de Kastelenring
22-06-2019 Always Forward SV, Etos Verberne Meidentoernooi Holenweg 2, 1624 PB Hoorn Etos Verberne meidentoernooi
22-06-2019 RCL Bloemerd 2, 23b3 BZ Leiderdorp Middag toernooi
29-06-2019 FC Aalsmeer Beethovenlaan 120, 1431 WZ Aalsmeer ingeschreven in de MO15-1 1e klasse poule
29-06-2019 FC Aalsmeer Beethovenlaan 120, 1431 WZ Aalsmeer
29-06-2019 Marco van Basten toernooi UVV sv. UVV, Parkzichtlaan 201, 3451 GX Utrecht