sv DIOS, voetbal sinds 1947
Hoofdsponsor

Bestuur sv DIOS

 

Voorzitter  Peter Damen

Tel: 06-42748572            Email: Voorzitter@dios.nl


  • Algemene zaken en beleid
  • Public relations
  • Extern overleg / KNVB
  • Toezichthouder op de portefeuillehouders
   
Secretaris  Jaap Frank Ponstein Tel: 06-28161607            Email: secretaris@dios.nl 

 

  • In- en externe communicatie
  • Verslaglegging bestuurszaken
  • Sponsorbeleid
  • Juridische zaken
  • Website, social media, media algemeen
   
Penningmeester a.i.  Bas Bergkamp Tel: 06-14624487   Email: penningmeester@dios.nl 
 
  • Financiën
  • Ledenadministratie
  • Coördinatie kantine
  • Contributie
  • Sportlink
   
Accommodatie  Cor van der Lans Tel: 06-51937939     Email: accommodatie@dios.nl
hh
  • Huisvesting / accommodatie
  • Velden
  • Voetbalmaterialen / materialen algemeen
  • Kleding
  • VUT-ploeg
  • Horeca
   

Jeugdvoetbal a.i.

René Veltman

Tel:                           Email: jeugdvoetbal@dios.nl

 
 
  • Coordinatorenoverleg
  • Technisch Hart
  • HJO
  • Wedstrijdsecretariaat jeugd
   
Zaalvoetbal Peter Vermeulen Tel: 06-3720 2600        Email: zaalvoetbal@dios.nl
 
  • Coördinatie zaalvoetbal 
  • Toernooien
  • Evenementen
  • Interscolaire competitie
  • Vrijwilligers
   
 Seniorenvoetbal  Leon van Elk

Tel: 06-30179528    Email: seniorenvoetbal@dios.nl

 
  • Coördinatie seniorenvoetbal 
  • Wedstrijdsecretariaat senioren
  • Arbitrage
  • Respect
   
Administratieve ondersteuning Jolanda Kienhorst  Email: j.kienhorst@dios.nl
 
  • Organisatie bijeenkomsten/vergaderingen
  • Verslaglegging/notulen
  • VOG commissie
  • Financiele administratie