sv DIOS, voetbal sinds 1947
Hoofdsponsor

Commissies

Voorzitter

Peter Damen

p.damen@dios.nl

06-42748572

- Bestuurslid senioren voetbal 

Leon van Elk 

seniorenvoetbal@dios.nl  

06-30179528 

- Wedstrijdsecretaris senioren

Leon van Elk

seniorenvoetbal@dios.nl

06-30179528

- Coordinator selectie elftallen 

Andre van Wees

info@andrevanwees.nl 

06-54254597 

- Wedstrijdsecretaris jeugd

Jan Schrama

wedstrijdsecretaris@dios.nl

0252-673607

       

Secretaris

Vacature

secretaris@dios.nl

 

- Website

Hugo Muller

ict@dios.nl

06-27063293

- Sponsorcommissie

Tom Schrauwers

sponsor@dios.nl

 
 

Erwin Wessels

   
 

Margot van Vorstenbosch

   

 

Petra van der Velde

 

 

  Remco van Groeningen    

 

Mirjam Bergkamp (kleding) kleding@dios.nl   
- Respect commissie vacature respect@dios.nl  
       

Penningmeester a.i.

Bas Bergkamp

penningmeester@dios.nl

 

- Financiële administratie

Jolanda Kienhorst

administratie@dios.nl

 

- Contributie

 

contributie@dios.nl

 

- Kantine

Vacature

accommodatie@dios.nl

 

- Ledenadministratie

Joop Westers

ledenadministratie@dios.nl

 

- Sportlink

Hugo Muller

ict@dios.nl

06-27463293

       
       

 VOG

Jolanda Kienhorst

 vog@dios.nl

 
 

Theo van Teylingen

 

06-54727522

Vertrouwenscontactpersoon

Paula van Mourik Buijs

 

06-51157384

       

Accommodatie

Cor van der Lans

accommodatie@dios.nl

06-51937939

- Huisvesting

Marcel Bogers

accommodatie@dios.nl

06-51821959

- (Kunst)grasvelden

Cor van der Lans

accommodatie@dios.nl

06-51937939

- Materialen

Ron Masmeijer

materialen@dios.nl

06-37420339

- VUT ploeg

Cor van der Lans 

accommodatie@dios.nl

 
       

Arbitrage

 

arbitrage@dios.nl

 

- Coördinator senioren

     

- Coördinator jeugd

     

- Coördinator academie

     
       

Opleidingen

     

Hoofd jeugdopleidingen - onderbouw

Jeroen Roest

jeugdopleiding@dios.nl

06-53246552

Hoofd jeugdopleidingen - bovenbouw

Vacature

Jeugdopleiding@dios.nl

 
       

Jeugdvoetbal

René Veltman

jeugdvoetbal@dios.nl

06-22804882

- Jeugdcoördinator O19

Eric van Dijk

o19@dios.nl

06-54925540

- Jeugdcoördinator O17

Peter van Nobelen

o17@dios.nl

06-10203435

- Jeugdcoördinator O15+O14

Bart Korthouwer

o15@dios.nl

06-15897478

- Jeugdcoördinator O13

Bart Korthouwer

o13@dios.nl

06-15897478

- Jeugdcoördinator O12+O11

Arjen van der Maden

o11@dios.nl

06-15015793

- Jeugdcoördinator O10+O9+O8

Daan Bleije

o9@dios.nl

06-46098585

- Jeugdcoördinator O7 (Linnaeushof comp.)

Michel Belt

o7@dios.nl

06-52663326

- Jeugdcoördinator G

Arie Holleman

jeugdvoetbalg@dios.nl

06-20000596

- Jeugdcoördinator Dames/Meiden

Chiara Hoogeveen en Malou Ort

damesvoetbal@dios.nl

 

- Jeugdcoördinator TT (Trapturfjes)

Marielle van der Hulst

trapturfjes@dios.nl

06-45194215

- Keepercoördinator 

Henri Ubink

keeper@dios.nl

06-16214615

       

Zaalvoetbal

Peter Vermeulen

zaalvoetbal@dios.nl

06-3720 2600

Toernooien

Marianne Lei

toernooien@dios.nl